Šiuo metu „Žvaigždžių slėnis“, lyg mažas vaikas, kuris jau turi vardą, svajoja, kuo nori būti užaugęs, bet dar turi nueiti kelią iki to… O mūsų šeima visa širdimi ir jėgomis stengiasi nutiesti šį kelią, mat esame įsitikinę, kad jis pasieks daugelio žmonių širdis. Kuo toliau, tuo labiau žmogus ieško atsvaros ir vidinės stiprybės, tad mes tikime, kad šiame slėnyje jis galės tai patirti ir atgauti.

„Žvaigždžių slėnio“ vizija – sukurti vietą, kurioje žmogus gali būti darnoje su laukine gamta. Čia mes pasiūlysime individualų poilsį su nuostabiais vaizdais į upės slėnį, šlaitus, gamtos grožį visais metų laikais. Kitoje erdvėje netrukdomai rengsime sielas virpinančius užsiėmimus, susitikimus. Trečioje zonoje svajojame pasiūlyti savaitgalius su nuostabiais muzikiniais garsais ir renginiais, o tyliai pasvajojame ir apie lauko teatrą.

Bendras viso slėnio tikslas yra sugrąžinti žmogų į darną su gamtą, o tai reiškia – į darną su savimi. Čia kiekvienas galės būti savimi, ar vegetaras, ar visavalgis, ar praktikuojantis jogą, o gal nieko su sportu bendro neturintis, pasinėręs į sąmoningumo temas, ar tas, kuris tik jaučia viduje tuštumą neradęs tam atsakymo, bet kuris galės pasidžiaugti tuo, ką duoda ši nepakartojama gamta – buvimą kartu, nieko nevertinant, o tik su didžiule pagarba vienas kitam.

TEIKIAMOS PASLAUGOS

Atokvėpis laukinės gamtos apsūptyje.

Sezoniniai renginiai.