Šiuo metu „Žvaigždžių slėnis“, lyg mažas vaikas, kuris jau turi vardą, svajoja, kuo nori būti užaugęs, bet dar turi nueiti kelią iki to… O mūsų šeima visa širdimi ir jėgomis stengiasi nutiesti šį kelią, mat esame įsitikinę, kad jis pasieks daugelio žmonių širdis. Kuo toliau, tuo labiau žmogus ieško atsvaros ir vidinės stiprybės, tad mes tikime, kad šiame slėnyje jis galės tai patirti ir atgauti.

„Žvaigždžių slėnio“ vizija – sukurti vietą, kurioje žmogus gali būti darnoje su laukine gamta. Čia mes pasiūlysime individualų poilsį su nuostabiais vaizdais į upės slėnį, šlaitus, gamtos grožį visais metų laikais. Kitoje erdvėje netrukdomai rengsime sielas virpinančius užsiėmimus, susitikimus. Trečioje zonoje svajojame pasiūlyti savaitgalius su nuostabiais muzikiniais garsais ir renginiais, o tyliai pasvajojame ir apie lauko teatrą.

Bendras viso slėnio tikslas yra sugrąžinti žmogų į darną su gamtą, o tai reiškia – į darną su savimi. Čia kiekvienas galės būti savimi, ar vegetaras, ar visavalgis, ar praktikuojantis jogą, o gal nieko su sportu bendro neturintis, pasinėręs į sąmoningumo temas, ar tas, kuris tik jaučia viduje tuštumą neradęs tam atsakymo, bet kuris galės pasidžiaugti tuo, ką duoda ši nepakartojama gamta – buvimą kartu, nieko nevertinant, o tik su didžiule pagarba vienas kitam.

TEIKIAMOS PASLAUGOS

Atokvėpis laukinės gamtos apsūptyje.

Sezoniniai renginiai.

SEZONINIAI RENGINIAI

Rugpjūčio 6-8 dienomis vyks patyriminis savaitgalis „Sielos žvaigždė“. Upės ir šlaitų apsuptyje, Ukmergės rajone įsikūrusiame „Žvaigždžių slėnyje“, kiekvienas turės galimybę patyrinėti savo sielos kerteles, skirti laiko buvimui su savimi gamtoje, o svarbiausia – uždegti liepsnelę savo širdies gelmėse.

Jūsų laukia užburianti GONGŲ NAKTIS, leisianti įsilieti į savęs pažinimo aplinką. O prieš pat gongų naktį – patirti ir išgirsti savo mintis Jums padės ŽYDRŪNAS SADAUSKAS ir jo unikali patyriminė paskaita „Minčių garsas“.

Šių metų renginyje ritmais užburs Afrikos būgnai;

Gražiausios Lietuviškos sutartinės padės panerti į savęs pažinimą;

Krištolinių dubenų sesijos padės atrasti gydomąją garsų galią;

Inner Dance praktika leis tyrinėti savo vidinį pasaulį;

Miško, molio terapijos, gyvenimo mandalos paišymas – tai tik dalis to, kas Jūsų laukia renginio dienos metu.

VAIKAMS IKI 7 METŲ RENGINYJE NEMOKAMAS. NUO 8 IKI 14 METŲ – TAIKOMA 50% NUOLAIDA. (Vaikų amžius bus tikrinamas renginio metu).

Visi pinigai surinkti už renginio bilietus bus skirti renginio išlaidoms padengti ir tolimesniam Žvaigždžių slėnio vystymui.

Bilietus įsigyti ir plačiau paskaityti galima čia https://tickets.paysera.com/lt-LT/event/patyriminis-savaitgalis-sielos-zvaigzde-gongu-naktis

Sekti informaciją ir atnaujinimus FB renginio puslapyje  https://www.facebook.com/events/2865795943735083