RITA KROMPALCIENĖ KVIEČIA PAGRAMANČIO REGIONINIO PARKO LANKYTOJŲ CENTRĄ

Pagramančio regioninio parko Lankytojų centras tarsi vartai į upių rėvomis ir slėniais garsų parką. Tai vieta, kurioje geriausia suplanuoti ir pradėti savo kelionę. Siūlau pakeliauti, pamatyti ir aktyviai pailsėti, kur susipina gamtos ir kultūros paveldo lobynas – miestelio takeliai, kabantys tiltai, upių šlaitai ir pakrantės, piliakalniai ir atodangos.

Pagramančio regioninio parko lankytojų centre gausu interaktyvių eksponatų – veikia fotografijos galerija, gamtos, etnografijos, istorijos skyriai. Čia galima apžiūrėti tautodailės darbų parodas, vaikus supažindinti su įvairiausiais Lietuvos miškuose gyvenančiais gyvūnais, paklausyti paukščių čiulbėjimo, pasigrožėti drugeliais. O pasivaikščiojus po ekspoziciją „Almančios rėvos“ tik dar labiau sužadins jums smalsumą pačiam pamatyti šio parko vertybes.

Atvykite, pamatysite ir sužinosite, o kadangi aš esu pagramantiškė nuo pat vaikystės, žinau ir galiu jums papasakoti įvairių nutikimų, legendų ir padavimų apie šį kraštą. Sužinosite kas yra yžius,  susipažinsite su Pagramančio šnekučiais.

TEIKIAMOS PASLAUGOS

Pagramančio regioninis parkas teikia įvairias paslaugas: organizuoja žygius pėsčiomis, dviračiais ir baidarėmis.  Rengia pažintinės ekskursijos, įvairias edukacines programas ir t.t.

Ieškantiems įvairesnių patirčių siūlome pailsėti prie laužo, susipažinsite su parke augančiais vaistiniais augalais, paskanausite čia pat ant laužo išvirtos žolelių arbatos. Taip pat išmoksite pasigaminti piemenėlio duonelę, ją išsikepsite ir paskanausite.

KONTAKTAI

Malūno g. 2., Ringių k. Tauragės raj., Ringiai